Cart 0

Opinie sklepu internetowego Beedope

Facebook

Alan
Alan
Read More
Nasz kolega który jest wędkarzem obchodził swoje 30 urodziny. Z tej okazji cichliśmy sprawić mu wyjątkowy oraz oryginalny prezent urodzinowy. Nie wiedzieliśmy co kupić, dopóki ktoś nie znalazł tego sklepu. Zakupiliśmy Grześkowi bluzę oraz koszulkę z nadrukiem dla wędkarza. Okazał się to świetny wybór. Grzegorz przy rozpakowywaniu prezentu był pozytywnie zaskoczony swoim prezentem. Na pewno nie raz tutaj jeszcze zamówimy. Polecam wszystkim!
Kasia
Kasia
Read More
Piękna bluza z napisem "Piękna : * "
Beata
Beata
Read More
Od zawsze miałam dwóch rolników. Lecz ostatnio trudno ich rozróżnić. Odkąd zaczęli zakładać bluzy z Beedope. Bardzo szybka przesyłka, materiał gatunkowo bardzo dobry. Z nadrukiem nic się nie stało nawet po wielu praniach, dalej jest wyrazisty oraz kolory są bardzo żywe.
Robert
Robert
Read More
Tata wszystko naprawi! Polecam
Bartek
Bartek
Read More
Bardzo szybka wysyłka, polecam
Anna
Anna
Read More
Kupiłam mężowi na urodziny bluzę z napisem"Najlepszy rolnik we Wsi". Zamówiłam paczkę w poniedziałek rano, impreza była w piątek. Myślałam że spokojnie dojdzie, ale była zaskoczona. Paczka dotarła do mnie już następnego dnia. Bardzo fajny materiał, oraz prezent bardzo podobał się mojemu mężowi.
Basia
Basia
Read More
Kupiłem bluzy dla siebie i siostry, bardzo szybka wysyłka, piękne wzory na bluzach. Polecam

Google plus

Kamil
Kamil
Read More
Polecam ten sklep z prezentami. Oryginalny i niepowtarzalny sklep z prezentami. Miła obsługa, szybka wysyłka.
Małgosia
Małgosia
Read More
Potrzebowałam prezentu urodzinowego dla mojego chłopaka. Wiem że uwielbia się ścigać ale nie widziałam co mu kupić. Zakupiłam bluzę "lubię zapierdalać" po minie na jego twarzy od razu wiedziałam że prezent trafiony w dziesiątkę. Szybka dostawa oraz miła obsługa która pomogła dobrać mi rozmiar. Polecam